Vyhledávání


Kontakt

Martina Brůnová
Na Kopečku 1278 Děčín 6 405 02 Česká republika

604 951 610

E-mail: brunovamartina@seznam.cz

Novinky

Podzimní zkoušky OMS Česká Lípa

29.10.2012 10:18
V sobotu si střihl své první vyšší lovecké zkoušky i náš junior Winnie ( I´m Your Forever Brdské Zlato). Protože já se musela věnovat Happymu, který byl nemocný, tek mne zasoupila Irenka, která byla tak hodná a obětavá a i přes velikou nepřízeň počasí si ráno Winnouška vyzvedla a vydala se s ním...

1.ročník Memoriálu Ing. Vladimíra Dejmka

23.10.2012 09:37
Víkend od 19. - 21.10 jsme strávili společně s úžasnými kamarády na všestranných zkouškách v Karlových Varech. Tyto dvoudenní zkoušky byly pro mou psychiku velice náročné a to i přesto, že náš Happy (JCH CH Adventure Captain Pure Soul) si z tak náročných zkoušek nic nedělal a pro svou nekonečnou...

Klubové SZVP Kařez

09.09.2012 09:25
Hned druhý den po KPZ v Děčíně, jsme se s Irenkou a našimi psíky vydali směr Rokycany na Klubové zkoušky z vodních prací. Od rána jsem měla špatný pocit z toho, že jedem na zkoušky, na které jsme téměř polovinu disciplín nikdy nezkoušeli a byla jsem nervozní víc, než kdy jindy. Zkoušky opět...

Klubové Podzimní zkoušky CACT Děčín

08.09.2012 09:08
Dnešní sobotu se v Děčíně (v MS Kolouch Valkeřice) konaly Klubové Podzimní zkoušky retrieverů, které pořádala naše kamarádka, Happynkovo chovatelka a Winnouškovo spolumajitelka v jedné osobě Ing. Irenka Zárubová. Těchto zkoušek se zúčastnil jen náš JCH CH Adventure Captain Pure Soul (Happy) a...

MVP Mladá Boleslav

25.08.2012 08:50
Tento srpnový víkend jsme se s klukama zúčastnili MVP v Mladé Boleslavi. Počasí nám opravdu přálo a my strávili další úžasnou sobotu s našimi kamarády. Nejdřív se ve třídě mladých předváděl náš Winnie ( I´m Your Forever Brdské Zlato). Winnoušek bohužel zatím výstavám stále nepřišel na chuť a je...

VIII. ročník výcvikového tábora Roudná

10.07.2012 18:09
I letos jsme se do Roudné vydali už v  pátek ráno, abychom stihli vše nachystat a pořádně se aklimatizovat. Poprvé se krom OVVR pořádaly i Klubové podzimní zkoušky pod záštitou RKCZ. Celý týden byl opravdu úžasný a utekl neskutečně rychle. Já se připravovala s Happym na PZ a...

Senec, Nitra, Nitra

10.06.2012 17:56
Na tyto tři výstavy jsme se vydali společně s naší kamarádkou, Winnouškovo chovatelkou a spolumajitelkou v jedné osobě, Libškou Štorkovou.. Užili jsme si opravdu vydařený prodloužený víkend na Slovensku a i přesto, že výsledky nebyly tentokráte tak oslnivé, tak budeme na Slovensko dlouho...

CACIB SHOW KATOWICE 2012

19.03.2012 20:21
Do sousedního Polska, kde se v Katowicích konala mezinárodní výstava, jsme se vydali s Irenkou Zárubovou a našima klukama Happynkou (Adventure Captain Pure Soul) a Winnouškem (I´m Your Forever Brdské zlato). Cesta to byla dlouhá, a tak jsme přespali v penzionu u Ostravy, kde na nás už...

Canisterapie ve Staré Olešce

10.03.2012 20:15
Dnes jsme se po delší době vypravili na canisterapii. Tentokrát to bylo za klienty v Domově pro osoby se zdravotním postižením ve Staré Olešce. Náš tým, ve složení: Arwík, Bára a Happy, posílil nově také malý Winnoušek (I´m Your Forever Brdské zlato), který svou první canisterapii...

Procházka Brdských zlatíček 7.1.2012

08.01.2012 17:33
Včera 7.1.2012 se konala novoroční procházka CHS Brdské zlato a všech kamarádů, kteří měli chuť se zase potkat, popovídat si a vyvenčit společně pesany. S Irenkou, jejíma holkama, Kačkou a jejím Bastienem jsme se vydali na cestu už ráno, abychom přijeli včas. Ač jsme byli z největší dálky, tak...
1 | 2 >>